2019.01.21 istorijos kabinete vyko 7-10 ir S1 S2 S3 klasių mokiniams  ir mokyklos bendruomenei sveikatingumo renginys „ Sveika mityba pagal A. Verygą?“ Mityba – vienas svarbiausių veiksnių turinčių įtaką sveikatai. O geros savijautos pagrindinė taisyklė – sveika mityba.

Renginio tikslas: supažindinti vaikus su sveika mityba, kokie pasikeitimai pasiekė ugdymo įstaigas, su produktų jų naudingomis savybėmis ir svarba žmogaus gyvenime. Plėsti vaikų žinias apie tai, kokie produktai būtini kiekvieną dieną. Ugdyti vaikų gebėjimus išsirinkti pačius naudingiausius produktus.

Renginio metu visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vilma Kiznienė supažindino mokinius su veiksniais, kurie lemia žmogaus  gyvenimo kokybę bei gyvenimo trukmę. Paaiškino, kad svarbu laikytis mitybos taisyklių ir principų: saikingumo, įvairumo, subalansuotumo. Mokiniai sužinojo, kad maistas yra svarbus ligų profilaktikai ir sveikatos stiprinimui, kad svarbu laikytis mitybos režimo ir reguliariai maitintis, kad sveika mityba yra tokia, kaip organizmas gauna visas jam reikalingas medžiagas ir energiją idealiam svoriui palaikyti. Mokiniai susidomėję tyrinėjo sveiko maisto piramidę. Į pateiktus klausimus geriausiai atsakinėjo: Justinas Ščerbakovas, Mykolas Jonyla, Martynas Malinauskas, Jokūbas Verbickas, Žilvinas Šmuilys.

Renginį organizavo: Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Audronė Šalavkienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vilma Kiznienė.