Tarptautinė laimės diena – kovo 20. Spektaklis apie nesugaunamą laimės simbolį. Šią dieną ir mūsų mokiniai atvyko žiūrėti spektaklio „Žydroji paukštė“.

Neišdildomą įspūdį paliko scena su aktoriaus Dainiaus Svobodo suvaidintu Laiku ir jaunųjų aktorių įkūnijamomis gimsiančių kūdikių sielomis. Stipri scena menine ir tematine prasmėmis. Linksma ir kartu baugi scena, kurioje negimę vaikai bando surasti bet ką, ką galėtų pasiimti su savimi ir Laiko pagalba vėl atgimti Žemėje. Nesvarbu ar tai būtų didžiulis talentas ar mirtina liga… D. Svobodas puikiai perteikė savo kuriamo personažo charakterį. Jo Laikas – senas piktokas, negailestingas ir be galo griežtas, neleidžiantis nė vienai sielai pro vartus išeiti anksčiau nustatyto laiko.

Sceninė Žydrosios paukštės – laimės simbolio – paieška verčia daugelį dalykų permąstyti iš naujo. Pasibaigus spektakliui kitaip pažvelgėme į supančią aplinką, į gatvėje sutiktus praeivius, į namuose laukiančius namiškius, matant aplink plazdančią, anksčiau buvusią nematomą laimės paukštę.

8 s lav. – 10 s – 10 s lav. II – m. m. soc. III – m. m. klasių grupės.