Šių metų balandžio 12 d. mūsų mokyklos  8s lav-10 s lav. ir soc. įgūdžių  II- III m.m. klasės   mokiniai kartu su grupės auklėtojomis V. Bandziene, M. Ramašauskiene ir mokytoja A. Sabaliauskaite apsilankėme Kauno apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo stotyje. Su mokiniais bendravo ugniagesiai gelbėtojai Darius Plenta ir Laurynas  Ivanauskas. Susitikimo metu mokiniai išklausė patarimų, kaip išvengti aplinkoje tykančių pavojų, kur kreiptis pagalbos kilus gaisrui, ko negalima daryti, kad jo nesukeltume, kokios yra apsaugos priemonės nuo gaisro.

  Ugniagesys gelbėtojas L. Ivanauskas aprodė mokiniams tarnybos patalpas: klasę, aliarmo kambarį, virtuvę, poilsio kambarį, sporto salę, gaisrinius automobilius. Mokiniai sužinojo, kad tarnybos darbuotojai ne tik gesina gaisrus, bet ir atlieka įvairius gelbėjimo darbus. Vaikai su didžiuliu noru matavosi gaisrininko aprangą, lipo į gaisrinius automobilius, apžiūrėjo techniką.

   Apsilankymas mokiniams paliko didžiulį įspūdį, nes pamatė koks yra atsakingas ugniagesio darbas ir be galo svarbus mūsų visuomenės saugumui.