Spalio 21-oji diena Soc.įg.ugd.2A klasės mokiniams ir Socialinės globos padalinio „Studentų“ grupės lankytojams prasidėjo pilietiškumo akcija. Nė vienas nerodė nepasitenkinimo, nesiginčijo, neieškojo pasiteisinimų, sužinojęs, kad važiuosime tvarkyti svetimus kapelius, grėbti lapus, purenti žemę tokiu visai nemaloniu rudenišku oru. Anaiptol, visi su nekantrumu laukė sėdimo į autobusą momento.

Kas yra pilietiškumas,  kiek esam ir turim būti pilietiški, kodėl yra apleistų kapelių, kodėl juos turime tvarkyti, nors jie nepriklauso mums? Šie ir dar daug kitų klausimų buvo atsakyti vykdant šią pilietinę akciją Linkuvos kapinaitėse.

Sutvarkėme 4 kapelius, sugrėbėme lapus, išpurenome žemelę, uždegėme žvakeles, pabuvome tyloje. Net neįsivaizdavome, kad šis ne itin lengvas darbas mūsų auklėtiniams bus toks malonus: nei šlapi lapai, nei purvini batai ir išsitepusios rankovės, nei stiprus vėjas ir siauri kapinaičių takeliai netrukdė jiems darbuotis, vieniems kitus pamokyti, pasivaržyti, kas padarė daugiau, kas gražiau.

Dar kartelį įsitikinom, kad GERA DARYTI GERĄ.

Pilietiškumas stiprina visuomenę, nes kartu galima labai daug nuveikti ir sukurti geresnę aplinką.

Nuoširdžiausiai dėkojame ir mokinių tėveliams, prisidėjusiems prie šios pilietinės iniciatyvos ir parūpinusiems mums darbo įrankių, priemonių, žvakelių.